Dereceye Giren Öğrenciler

FEN VE SAĞLIK BİLİMLERİ DALINDA İLK 3 PROJE
1

Okul: İstanbul Atatürk Fen Lisesi

Proje: Alfa Amanitin İçeren Zehirli Mantarların Tespini İçin Kart Test Yöntemi İle Değiştirilen Pratik Kit Yapımı

Öğrenciler: Deniz Dereli, Eda Küçükgüven

Danışman Öğretmen: Tuncay Tursun

2

Okul: Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi/Cağaloğlu Anadolu Lisesi

Proje: Biberiyenin İnsan Endometriyal Adenocarsinoma Hücrelerinde Proliferasyona Etkisi

Öğrenciler: Işılay Ayan, Gamze Nur Kosovalı

Danışman Öğretmen: Sümeyye Özyaman

3

Okul: Özel Esenler Sınav Temel Lisesi

Proje: Ketentohumunun jelatine alternatif kıvam artırıcı olarak kullanılabilirliğinin incelenmesi

Öğrenciler: Dilan Mergen, İlayda Akyalçın

Danışman Öğretmen: Mustafa Yüksel

M

Okul: Kalem Vakfı Özel Çamlıca Anadolu Lisesi

Proje: İlaçların Saklanmasında Kaliteyi Arttırmak

Öğrenciler: Asude Kala

Danışman Öğretmen: Esra Büşra Ünaldı

M

Okul: Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi

Proje: PosMac

Öğrenciler: Mustafa Yalçın, Mustafa Aksoy

Danışman Öğretmen: Ersin Ertürk

M

Okul: Fatih Gelenbevi Anadolu Lisesi

Proje: Sular Akıp Gitmesin

Öğrenciler: Dilan Balta

Danışman Öğretmen: Ali Sefa Onsekizoğlu

M

Okul: 80. Yıl Nuh Çimento Anadolu Lisesi

Proje: Geometrik Şekiller ve Braille

Öğrenciler: Nergis Yıldırım, Şule Akan

Danışman Öğretmen: Burak Yeşil

M

Okul: Şeyh Şamil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Proje: Cankurtaran Havuz Asansörü

Öğrenciler: Ramazan Kaygısız

Danışman Öğretmen: Rahime Elmacıoğlu

M

Okul: Hasan Şadoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Proje: Pratik Çırpıcı

Öğrenciler: Buse Durak

Danışman Öğretmen: Hale Gökçay Ocakçı

SOSYAL BİLİMLER DALINDA İLK 3 PROJE
1

Okul: Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi

Proje: Çocuk Başarısını Artırma ve aile yapısını iyileştirme hareketi

Öğrenciler: Orçun Samet Şentür

Danışman Öğretmen: Leyla Yıldız

2

Okul: Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Anadolu ve Fen Lisesi

Proje: Haydi Okulda Türkü Söyleme

Öğrenciler: Ceren Zeynep Özkahraman

Danışman Öğretmen: Hayrünisa Kılıç

3

Okul: Fatih Gelenbevi Anadolu Lisesi

Proje: Tarihe Dokun

Öğrenciler: Ferhat Evin, Zeynep Örenç, Ayşe Betül Akbaş, Doruk Özcan

Danışman Öğretmen: Semiha Yılmaz

M

Okul: Ümraniye Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Proje: Dalından Yemek İstiyorum

Öğrenciler: İrem Şenlioğlu, Hilal Aydın

Danışman Öğretmen: Hadime Kartal

M

Okul: Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi

Proje: Psikolojik Savaş metodu ve biliçaltına giden kral yolu sübliminal mesajların gençlerin üzerindeki etkisi ve gençlerdeki subliminal bilinci

Öğrenciler: Güner Ecem Bektaş, Ebrar Biryan

Danışman Öğretmen: Leyla Yıldız

M

Okul: Özel Asfa Ahmet Mithat Anadolu Lisesi

Proje: Ağaçların Dili Olsa

Öğrenciler: İrem Ece Mankırcı, Elif İşler

Danışman Öğretmen: Ayşe Koşar

M

Okul: Fatih Gelenbevi Anadolu Lisesi

Proje: Kaza Habercisi

Öğrenciler: Mehmet Kiriş

Danışman Öğretmen: Selma Acarbaş

M

Okul: Beykoz Anadoluhisarı Mesleki ve Teknik A. L.

Proje: Çöp Müze

Öğrenciler: Yağmur Kumsal Karakelle

Danışman Öğretmen: Azime Demir

Geçmiş Yıllar

Son Başvuru Tarihine Kalan Süre